KOMUNIKATY PRASOWE

BRAK WYNIKÓW

KOMUNIKATY PRASOWE

Bydgoskie Meble na MTM w Ostródzie

www.bydgoskiemeble.pl/pl/bydgoskie-meble-na-mtm-w-ostrdzie
Marka Bydgoskie Meble tapicerowane zaprasza na 44 edycję targów meblowych w Ostródzie w dniach 5-8 września 2017 r. Zachęcamy do odwiedzenia stoiska oraz zapoznania się z nowościami w asortymenci...»

Bydgoskie Meble w mieszkaniu pokazowym

www.bydgoskiemeble.pl/pl/bydgoskie-meble-w-mieszkaniu-pokazowym
10 października w Bydgoszczy miał miejsce Dzień Otwarty w inwestycji Mozaika (deweloper AWZ). Podczas wydarzenia zaprezentowano nie tylko lokale na sprzedaż, ale także wykończone oraz urządzone mie...»

IMS Group zaprasza na targi MTM Ostróda 2015

www.bydgoskiemeble.pl/pl/ims-group-zaprasza-na-targi-mtm-ostrda-2015
IMS Group zaprasza na targi MTM Ostróda 2015»

Bydgoskie Meble odwiedzają INTERZUM

www.bydgoskiemeble.pl/pl/bydgoskie-meble-odwiedzaj-interzum
Bydgoskie Meble odwiedzają INTERZUM   Marta Kęcińska, reprezentująca Bydgoskie Fabryki Mebli S.A. wraz z przedstawicielami Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz innych prz...»

XXII Bydgoski Festiwal Operowy ponownie z naszym udziałem

www.bydgoskiemeble.pl/pl/xxii-bydgoski-festiwal-operowy-ponownie-z-naszym-udziaem
  XXII Bydgoski Festiwal Operowy ponownie z naszym udziałem   Bydgoskie Meble od lat wspierają Festiwal Operowy, który w mieście nad Brdą odbywa się od 1994 roku. Rokrocznie dotujemy festiwal, ...»

Relacja z targów Meble Polska 2015

www.bydgoskiemeble.pl/pl/relacja-z-targw-meble-polska-2015
Relacja z targów Meble Polska 2015 Z przyjemnością przedstawiamy relację z targów Meble Polska 2015, które tradycyjnie odbyły się w Poznaniu w dniach 17-20 lutego. W tym roku zaprezentowaliśmy s...»

130 000 posadzonych drzew na 130 urodziny BFM SA

www.bydgoskiemeble.pl/pl/130-000-posadzonych-drzew-na-130-urodziny-bfm-sa
130 000 posadzonych drzew na 130 urodziny BFM SA Relacja z nasadzeń w Nadleśnictwie Trzebciny Bydgoskie Fabryki Mebli SA, wespół z Nadleśnictwem oraz Partnerami akcji zalesiania, 14 listopada (p...»

MTM Ostróda i Bydgoskie Meble – relacja

www.bydgoskiemeble.pl/pl/mtm-ostrda-i-bydgoskie-meble-relacja
  MTM Ostróda i Bydgoskie Meble – relacja   Tegoroczne targi MTM Ostróda były dla marki Bydgoskie Meble i całej Grupy IMS doskonałą okazją do zaprezentowania nowości oraz odświeżonej oferty. Go...»

Bydgoskie Meble w Ostródzie

www.bydgoskiemeble.pl/pl/bydgoskie-meble-w-ostrdzie
Bydgoskie Meble w Ostródzie   W dniach 2-5 września 2014 roku Bydgoskie Meble zaprezentują się podczas 41 Międzynarodowych Targów Meblowych w Ostródzie. Jesteśmy pewni, że Goście odwiedzający na...»

Bydgoski Potop znów zachwyca

www.bydgoskiemeble.pl/pl/bydgoski-potop-znw-zachwyca
27 czerwca 2014 roku do Bydgoszczy powrócił jej swoisty symbol – fontanna Potop. Wszystko dzięki ofiarności mieszkańców miasta i inwestorów z całej Polski. 23 lipca 1904 roku, godz. 11.00 – na byd...»
newsletter